První svaté přijímání

31. května 2009, Pavel Dítě

Letos přistoupily k první svaté zpovědi a prvnímu svatému přijímání čtyři děti z Herálce.

V neděli 31. května 2009 na slavnost Seslání Ducha svatého bylo sice deštivé počasí, ale přesto byl plný kostel farníků, kteří měli velkou radost z letošních prvokomunikantů, kteří poprvé přijali první svaté přijímání a tím se stali plnohodnotnými křesťany.

Jmenovitě to byla Alžběta Laštovicová, Kateřina Kučková, Pavel Trávníček a Petr Petrlík. Po několikaměsíčních přípravách, kterých se účastnili také jejich rodiče, bylo tuto slavnost možné uskutečnit.

Všichni věříme, že slova dětí, kmotrů a rodičů nevyzní naprázdno a opravdu naplní své sliby o dobrém křesťanovi. Jak říkal pan farář Vladimír: To je naprostá samozřejmost!

Tak budeme věřit, že to dobře dopadne a samozřejmost se stane skutečností.